top of page
Efe Yönetim Danışmanlık. Apartman Site yöneticiliği, Site yöneticiliği, Yöneticilik kanunları, Yönetici Şirketleri, Apartman Site Yönetimi, Villa Site Yönetim Firması, Avm Yönetim Şirketi. Efe Yönetim

Bi Kimiz?

Biz Kimiz?

2021 yılında Efe yönetim danışmanlığı  olarak apartman site yönetimi şirketi olarak çıktığımız yolculuğumuza bugün entegre tesis yönetimi şirketi olarak devam ediyoruz. Bu güne kadar edinilmiş bilgi ve tecrübe ile hizmet kalitemizle de sürekli geliştiriyoruz.

Kurumsal temizlik başta olmak üzere entegre tesis yönetimi kavramının kapsadığı tüm hizmetleri veriyor ve çağın gereksinimlerine göre yenilerini ekliyoruz.

Biz her yeni güne daha iyisini başarmak için uyanıyoruz. Daha iyi bir gelecek için güvenle ve inançla yolumuza devam ediyoruz.

Profesyonel Yöneticiler, Yönetim uzmanları, Bilişim uzmanları, İş Güvenliği Uzmanları ve Mali uzmanlardan oluşan ekibimiz ile Tesis Yönetimi Hizmetleri, Blok, Site, Residance, AVM, İş Merkezi Profesyonel Yönetimi’nde sizlere en iyi tümleşik hizmeti vermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Sizlerin yaşam alanlarına değer katmak için, sistemli, teknoloji destekli, şeffaf, akılcı çalışırız. Amacımız, kat malikleri için yüksek proje değeri, sakinler için kaliteli bir yaşamdır.

Yaşamı kolaylaştıran, değerli hissettiren çözümler üretiriz. Çocukları ayrı sever, onların güvenliği, eğitimi, kahkahaları için küçük dokunuşlarla güzel alanlar yaratırız.

bottom of page